Go to Top

O nas

Zespół Fundacji Konsultacje Społeczne to:

Stanisław Kordasiewicz

Adiunkt na Wydziale „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego oraz mediator w Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów UW. Partner zarządzający w firmie Consensus Way. Doktor nauk prawnych, absolwent specjalizacji „Negocjacje, mediacje i rozwiązywanie konfliktów” w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. 

Kinga Markert

Moderator i trener od 1992 r, mediator od 2005 r., i od 2007 r. właściciel firmy Markert Mediacje. Od 20 lat szkoli pracowników, menadżerów, trenerów i mediatorów. Przez 8 lat była trenerem kadry menadżerskiej i kierownikiem projektów w Polkomtel S.A. (Plus). Autorka publikacji nt. zarządzania personelem, prowadzenia szkoleń i mediacji (więcej na www.mediacje.biz/napisalismy). Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz staż w CDR Associates w Boulder, Colorado.

+48 601 131 743

Tomasz Ołdak

Doświadczenie analityczne, planistyczne i strategiczne zawdzięcza kilkunastoletniej pracy w zespołach projektowych i na stanowiskach kierowniczych firm i korporacji. Praktykę w facylitacji i moderacji zdobył przygotowując, prowadząc oraz dokonując ewaluacji wielu spotkań, narad, warsztatów i badań. Kompetencje szkoleniowe na poziomie seniorskim (m. in. w zakresie zarządzania projektami, konfliktem oraz zarządzania relacjami) nabył w trakcie  profesjonalnych szkoleń (np. Kennedy School w Stanach Zjednoczonych) oraz pracując jako trener a także superwizor. Ukończył szkołę mediatorów. Partner zarządzający w firmie Consensus Way. Dyplom z nauk przyrodniczych, studia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

+48 602 725 728